Portfoolio

Me võime enda kohta igasuguseid lugusid jutustada.
Aga veelgi paremini räägivad meist lood, mida oleme rääkinud teiste kohta. Vaata järgi!

Lugu

Kui oled vastanud küsimuselemilleks elad, on lihtne vastata küsimusele, kuidas.

Friedrich Nietzsche

 

Inimesed langetavad oma otsuseid kahesüsteemselt. Emotsionaalsetel ja ratsionaalsetel alustel. Esimesega tegeleb Limbiline ajuosa, mis kulutab ca 0,5 cal/m ja teisega Neokortex, mis kulutab ca 1.5 cal/m.

Enamik otsuseid langetab inimene emotsionaalsel tasandil, sest see on lihtsalt hoiab kokku energiat. Seega peab sinu toode või bränd vastama tema emotsionaalsetele väärtustele. See tähendab olla usaldusväärne ja oskust vastata maailma kõige tähtsamale küsimusele – MIKS.

Kuid edukaks müügiks on tarvis kahte algelementi: eristuvust, et sind pandaks tähele ja õiget emotsionaalset väärtust, et sind valitaks. Nii lihtne ongi.

Kas sinu bränd eristub konkurentidest ja vastab tarbija emotsionaalsetele väärtustele?

RAKETT kasutab disaini ja brändi loomisel arhetüüpe, mis on inimese emotsionaalsete väärtuste teejuhis. Oskame kaardistada sinu toote sektori, konkurendid ja inimeste soovid emotsioonide tasandil. Seeläbi leiame eristuvuse võimalused, välja selgitada strateegilise positsiooni ning ühtlustada ettevõtte sisemise ja välise kommunikatsiooni.

Küsi julgelt, kuidas täpsemalt.

Inimesed

Jukka Järvinen

Country Manager (Finland)

turunduses alates 1989 Lintas, SEK&GREY, APL, Lowe Group, Draft, B9 ja Rakett

Riin Ruut

Art Director
Riin Ruut

turunduses alates 1999
Age McCann ja Rakett

Annela Pildre-Grünberg

Account Director / CEO
Annela Pildre-Grünberg

turunduses alates 1994
DDB, Zoom Ogilvy ja Rakett

Priit Isok

Creative Director
Priit

turunduses alates 1990
Eesti Ekspress, Zoom Ogilvy ja Rakett

Evely Niit

Accountant
Evely Niit

turunduses alates 1993 
IP Multimarketing, Rapp Collins ja Rakett

Kätlin Hõbemägi

Account Director
Kätlin Hõbemägi

turunduses alates 1998
Zoom Ogilvy, Idea and Rakett.

Jevgeni Shtsherbakov

Senior Designer

turunduses alates 1995
AS Ajakirjade Kirjastus, Zoom Ogilvy ja Rakett

Anke Pikner

Art Director
Anke Oks

turunduses alates 2004
Turunduskontor ja Rakett

Taavi Tänav

Art Director
Taavi Tänav

turunduses alates 2002
Kalev Chocolate Factory ja Rakett

Pärtel Suurhans

Copywriter
Pärtel Suurhans

turunduses alates 1995 
Rapp Collins, Indigo Bates, Age McCann ja Rakett

Asko Künnap

Creative Director
Asko Künnap

turunduses alates 1992
Zoom Ogilvy ja Rakett

Kadri Karja

Art Director
Kadri Kuusk

turunduses alates 2004 
Akriibia ja Rakett

Otsime Sind

Designer
YOU

turunduses alates 2018

Otsime toredat inimest, kellele meeldib tema valitud eriala, kes vaimustub piltidest, fontidest ja värvidest, kes ei väsi katsetamast, ei karda eksida ning julgeb küsida. Kes ammutab inspiratsiooni kõigest, mida ta enda ümber näeb, mille keskel ta elab ja mida hingab. Kedagi, kes suudab leida ühe sõna kohta tuhat pilti, märki või sümbolit.

Disaineri töö

Me töötame tööpäevadel ja puhkame puhkepäevadel. Hommikul alustame kell 9 või hiljemalt kell 10. Töö kõrvalt kohvitame, ajame juttu, kuulame muusikat, parandame maailma. Oleme üritanud luua sellise töökeskkonna, kus meil kõigil oleks hea olla – siis tulevad ka head mõtted. Peaga mõtleme ja arvutiga vormistame ideid. Sinu põhirelvastus on Pliiats, InDesign, Photoshop, Illustrator. Lisaks rõõmustame alati, kui keegi oskab midagi põnevat. Kas siis küpsetada, pildistada, lauamängu, kitarri või jalgpalli mängida, luuletada, meisterdada, tantsida, maalida, lugeda, võõrast keelt kõneleda.

Miks me seda kõike teeme?

Meie tööst peab tõusma tellijale reaalne kasu. See on osa majandusest: julm, rahaga mõõdetav, rakenduslik psühholoogia, mis aitab tarbija käitumist ennustada, planeerida, ennetada ja suunata. Me oleme kliendile partner ühes kindlas nišis – turunduses. Seda ala tunneme kõigist paremini, oleme kursis sellega, mis maailmas toimub, analüüsime ohte ja võimalusi terve mõistusega.

Seltskond

Raketis on kokku saanud inimesed, kes on varem töötanud ilmakuulsate nimedega rahvusvahelistes reklaamikettides. Igapäevasele rõõmsale töömurdmisele lisaks on meil ühised ettevõtmised, reisid, traditsioonid. Mahume kosmoselaeva kujulisse avara vaatega kontorisse Tõnismäel, otse kesklinna tuiksoonte ristumispunktis.

Palk

Kogu raha mida jagame, saame oma kallistelt klientidelt. Sellest rahast maksame palgad ja riigimaksud, ostame tarkvara ning investeerime ettevõtte arengusse. Seega, seda suuremad on need summad, mida kasumlikumad me suudame ja oskame kliendile olla.

 

Kui oled huvitatud, saada e-mail: priit@rakett.org

KONTAKT

Rakett asub täpselt keset maailma –  poolel teel Kosmosest Toompeale. Meie kaptenisillalt avaneb kaunis vaade: kaadrisse jäävad nii Kaarli Kirik, Toomkirik kui ka Aleksander Nevski butiik. Rahvusraamatukogu, kastanipuud ja kaitsepolitsei peakorter on vasakul, city kõrghooned paremal ja Pikk Hermann koos rahvuslipuga otse keskel. Ära karda, astu laeva! Meil pakutakse kohvi ja teed, eelneval kokkuleppel võib isegi võileiva välja rääkida.