Portfoolio

Me võime enda kohta igasuguseid lugusid jutustada.
Aga veelgi paremini räägivad meist lood, mida oleme rääkinud teiste kohta. Vaata järgi!

Lugu

Kui oled vastanud küsimuselemilleks elad, on lihtne vastata küsimusele, kuidas.

Friedrich Nietzsche

 

Inimesed langetavad oma otsuseid kahesüsteemselt. Emotsionaalsetel ja ratsionaalsetel alustel. Esimesega tegeleb Limbiline ajuosa, mis kulutab ca 0,5 cal/m ja teisega Neokortex, mis kulutab ca 1.5 cal/m.

Enamik otsuseid langetab inimene emotsionaalsel tasandil, sest see on lihtsalt hoiab kokku energiat. Seega peab sinu toode või bränd vastama tema emotsionaalsetele väärtustele. See tähendab olla usaldusväärne ja oskust vastata maailma kõige tähtsamale küsimusele – MIKS.

Kuid edukaks müügiks on tarvis kahte algelementi: eristuvust, et sind pandaks tähele ja õiget emotsionaalset väärtust, et sind valitaks. Nii lihtne ongi.

Kas sinu bränd eristub konkurentidest ja vastab tarbija emotsionaalsetele väärtustele?

RAKETT kasutab disaini ja brändi loomisel arhetüüpe, mis on inimese emotsionaalsete väärtuste teejuhis. Oskame kaardistada sinu toote sektori, konkurendid ja inimeste soovid emotsioonide tasandil. Seeläbi leiame eristuvuse võimalused, välja selgitada strateegilise positsiooni ning ühtlustada ettevõtte sisemise ja välise kommunikatsiooni.

Küsi julgelt, kuidas täpsemalt.

KONTAKT

Rakett asub täpselt keset maailma –  poolel teel Kosmosest Toompeale. Meie kaptenisillalt avaneb kaunis vaade: kaadrisse jäävad nii Kaarli Kirik, Toomkirik kui ka Aleksander Nevski butiik. Rahvusraamatukogu, kastanipuud ja kaitsepolitsei peakorter on vasakul, city kõrghooned paremal ja Pikk Hermann koos rahvuslipuga otse keskel. Ära karda, astu laeva! Meil pakutakse kohvi ja teed, eelneval kokkuleppel võib isegi võileiva välja rääkida.